תל חי בתקשורת | המכללה האקדמית תל חי

תל חי בתקשורת

תל חי בתקשורת

חמישי, 7 מרץ, 2019

התשובה היא כן. ובגדול !!!

מחקר חדש שנערך ע"י ספיר גולדברג מהחוג לכלכלה וניהול בדק האם נשים - מנהלות בחברות ציבוריות בורסה בתל-אביב השיגו תשואות טובות יותר ממדד הייחוס – מדד תל-אביב 125, בתקופת כהונתן ? המחקר התבצע בהנחייתם של מיכאל רביב וד"ר יהודית קהאן, מרצים בחוג לכלכלה וניהול בתל-חי.

להמשך >>

לקריאת הכתבה ב TheMarker - לחץ כאן.

 

ד"ר אופיר דגני
שני, 18 פברואר, 2019

פריצת דרך מחקרית : הסוף למחלת הנבילה המאוחרת בתירס.
צוות המחקר בהובלת ד"ר אופיר דגני ממכון המחקר מיגל והמכללה האקדמית תל-חי, בשיתוף עם חברת נטפים ישראל, שרות הגנת הצומח (שה"מ) במשרד החקלאות וחקלאי אזור אצבע הגליל והגולן, ובמימון המדען הראשי של משרד החקלאות, ארגון עובדי הפלחה, ומועצת הצמחים ענף הירקות, הביא לפתרון.

קישור למחקר - לחץ כאן
לקריאת הכתבה  בynet - 
לחץ כאן.

פרופ' גונן שרון
חמישי, 10 ינואר, 2019

ספר חדש שיוצא בימים אלה לאור, בהוצאת שפרינגר היוקרתית הוא הספר הרביעי בסדרת הספרים המוקדשת לאתר הפרהיסטורי הקדום "גשר בנות יעקב".
הספר עוסק בניתוח ומחקר של עשרות אלפי כלי אבן מהאתר ומלמד כי היכולות הקוגניטיביות של האדם הקדום, מלפני 750,000 שנה, היו גבוהות הרבה יותר מכפי שנהוג היה לחשוב עד כה.

להמשך >>

ד"ר אלון מרגלית
חמישי, 20 דצמבר, 2018

החוקר ד"ר אלון מרגלית, מצא במחקרו האחרון שבמבצר נמרוד אשר מעל מעיינות הבניאס מצויים מאפיינים של בנייה הלניסטית, כמו שניתן לראות בירושלים ומסביב לים האגאי.
מחקרו של ד"ר מרגלית מהווה תגלית כיוון שעד כה סברו החוקרים כי המבצר נבנה בתקופה האיובית, כ-1,000 שנים לאחר מכן.

קישור למחקר - לחץ כאן
לקריאת הכתבה  בynet - 
לחץ כאן.

פרס ההשכלה הגבוהה הוענק לפרופ' איילת שביט
שני, 26 נובמבר, 2018

פרס ההשכלה הגבוהה הניתן מהמועצה להשכלה הגבוהה בכנס השביעי לחברת סגל צעירה מצטיינת המשלבת בפעילותה האקדמית תרומה משמעותית לחברה.
הפרס ניתן לפרופ' איילת שביט מהמכללה האקדמית תל-חי ולפרוייקט "אקדמיה בכיכר". הפרוייקט משלב את מומחי האקדמיה יחד עם מומחי הקהילה הפועלים בהתנדבות לטובת האקדמיה, הקהילה והעשייה החברתית.

לצפיה >>

ד"ר משה פרחי
ראשון, 25 נובמבר, 2018

ד"ר משה פרחי הוזמן לאחרונה לאוניברסיטת osnabrück university of applied sciences בגרמניה לביקור של שבוע במסגרתו הוא העביר סדנא על המודל שפיתח להענקת עזרה ראשונה נפשית בארוע חירום.

להמשך >>