יותם דגני | המכללה האקדמית תל חי

יותם דגני

יותם דגני

החוג לפסיכולוגיה ולחינוך

Yotam Degani, a graduate of the Department of Psychology and Special Education.

I moved to the north with the goal of making a change in my life and dedicating myself to others and to try and contribute to society as much as possible.

לפני שהתחלתי ללמוד במכללה, לא היה לי כל קשר או ניסיון לחינוך או לעבודה עם בני נוער. שנות הלימודים שלי במכללה היו משמעותיות ביותר עבורי, הלימודים במכללה יצרו בשבילי אין ספור הזדמנויות ללמידה והיכרות עם מגוון רחב מאוד של מסגרות ואוכלוסיות.

בשנה ב' ללימודים קיבלתי אות הצטיינות מטעם דקאנט הסטודנטים על עבודתי במסגרת לימודי השדה בבית הספר 'רננים' ובשנה ג' זכיתי בתעודת ההצטיינות מטעם חבר הנאמנים של המכללה על פעילותי ב'הפוך על הפוך' מטעם לימודי השדה ועל התנדבויות שונות שלקחתי בהן חלק במסגרת פעילותי ביחידה למעורבות חברתית.

במהלך שלושת שנות לימודי הייתי פעיל בכל שנה בשתי מלגות שונות – מלגת פר"ח, שם חנכתי ילדים עם צרכים מיוחדים, ומלגת קרן קיסריה-רוטשילד, בה חנכתי תלמידי תיכון והכנתי אותם לבגרויות, לצד התנדבות בבית חם לנערות בסיכון בקרית שמונה.

I can testify unequivocally that the experience I gained during my studies is what led me to where I am today and is the one that has opened so many doors for me.

Today I am an English teacher and math educator at Dracha Danziger High School and I am part of the Seal program. 

I co-founded with Adi Coltaker, who is also a graduate of the college, a recreational club and a special needs population. I also volunteer at the GPO.