דבר ראשת התכנית | המכללה האקדמית תל חי

דבר ראשת התכנית

דבר ראשת התכנית

 

שלום רב בוגרים/ות יקרים/ות,

 

אני מזמינה את אילו מכן/ם שעוד לא השלימו את התואר השני להירשם לתכנית לתואר השני בדרמה תרפיה לבעלי תעודת מטפל/ת בדרמה תרפיה לשנת תשע"ח. תכנית ייחודית זו מאפשרת להשלים את התואר בתוך שנה (במקום לשלם שנתיים של שכר לימוד רגיל ל-MA) ובאה לקראתכן/ם כדי לסייע בהשלמת התואר.

 

התכנית שמה לה למטרה להעצים את הבוגרים והבוגרות דרך פיתוח המשגת הפרקטיקה והניסיון המקצועי בשטח, תוך הרחבת המיומנויות בדרמה תרפיה ובתחומים נושקים. בנוסף, הסטודנטיות/ים מקבלות/ים ליווי מקצועי אישי והדרכה צמודה בקבוצות קטנות ע"י צוות שמלווה את עבודות הגמר במחויבות ובמסירות, תוך פיתוח מחשבה מחקרית ומקצועית. התכנית משמשת פלטפורמה לגדילה ולהרחבת היכולת לביטוי מקצועי ואקדמי, תוך ופיתוח של הרעיונות של הסטודנטים/ות למודלים קונספטואליים ושל עבודת שטח. במידה וזה מתאפשר, עבודות הגמר מכוונות לפרסום כמאמרים מקצועיים.

 

אם תהיה קבוצה מספיק גדולה (כפי שהייתה השנה), גם בשנה הבאה הנהלת המכללה הסכימה לסייע לסטודנטיות/ים שמגיעות/ים למכללה מרחוק בסבסוד חלקי של הגעה למכללה ע"י הורדת שכר הלימוד. כמו כן, יש גם הסכמה עקרונית לקיים אינטנסיב אחד במרכז הארץ – כמובן תלוי ביקוש.

 

ההנחה ניתנת למגיעות/ים מאזור חיוג שאינו 04 והיא כוללת הורדת שכר הלימוד ב-2500 ₪ או 2250 ₪ לנרשמות/ים לאינטנסיב במרכז הארץ. חשוב להדגיש שהנחה זו אינה אוטומטית ואינה מובטחת בשנת תשע"ט.

 

התכנית תמשיך להתקיים ככל שיהיה ביקוש של בוגרים ובוגרות שעוד לא השלימו לתואר השני – ותיסגר במידה ולא יהיו.

 

אני מזמינה אתכן/ם להתעניין ולשאול – ולהירשם.

בברכה!

 

ד"ר סוזאנה פנדזיק

ראש התכנית לתואר שני בטיפול באמצעות אמנויות – דרמה תרפיה

המכללה האקדמית תל חי